KONST / Litografier / Litografier 15349303
nr 1534 9303
Litografier
4 st, 1800-tal, Italienska yrken, Cusienello, yttermått inklusive ram: 35x27 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:33:23
16/4 21:49:45
100 kr
17/4 18:28:23